Доставка

- службою "Нова пошта"

Категорія Шкарпетки. При замовленні на суму від 400 грн доставка безкоштовна. Якщо замовлення на меншу суму, то оплата доставки згідно з тарифами компанії-перевізника.

Доставку інших груп товарів оплачує покупець за тарифами перевізника "Нова пошта"

Замовлення доставляється в вказане вами відділення «Нова пошта». При отриманні необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації (буде відправлений на зазначений вами номер телефону). Посилку бажано отримати протягом 5 днів з моменту її надходження до відділення. В протилежному випадку вона буде повернута відправнику.

- службою "Укрпошта" (тільки для категорії товарів "Подушки для сну")

При замовленні на суму від 900 грн доставка безкоштовна. Якщо замовлення на меншу суму, то оплата доставки згідно з тарифами компанії-перевізника.

- кур'єром по Києву (тільки для категорії товарів "Подушки для сну")

Вартість доставки 50 грн

Оплата замовлення :

- оплата замовлення при отриманні у відділенні перевізника

- готівкою кур'єру

- оплата замовлення онлайн банківською картою * Visa і MasterCard

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:
під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Онлайн-оплата банківською картою». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів LiqPay, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиє ПІБ було вказано на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.


* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України